Stalin
Autor: Václav Vejr
(1897 Dolany - ?)
signováno vpravo dole pod paspartou a monogramováno v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 16 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 40 x 30 cm
Konec dražby: 05.06.2024 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč