57. V ulici
Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole v grafice, paspartováno.
Technika: lept, datace: 1923
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 60 x 43,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:18 SELČ
Zbývá: 17d 17h 19m 31s
Vyvolávací cena: 500 Kč