57. V ulici

Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole v grafice, paspartováno.
Technika: lept, datace: 1923
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 60 x 43,5

Konec dražby: 07.10.2024 20:18 SELČ

Zbývá: 17d 17h 19m 31s

Vyvolávací cena: 500 Kč