28. října 1918
Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)
Signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1918
Šířka: 23,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 19,5 x 25,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč