Neapolské Rybářské loďky
Autor: Max Nowakowsky
(1887 - 1959)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 05.06.2024 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč