241. Mlýn u vody
signováno a datováno uprostřed dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1970
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:20 SELČ
Zbývá: 18d 8h 31m 9s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč