240. Cesta k domovu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 59,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:19 SELČ
Zbývá: 17d 7h 23m 18s
Vyvolávací cena: 700 Kč