U studny
Autor: Karel Minář
(1901 Kroměříž - 1973 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 15,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 25,5 x 19,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč