Pohled na Pražský hrad
Autor: Emil Wanke
(1901 Praha - ?)
Signováno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 45,5 x 35,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč