235. Útesy
signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 17d 7h 24m 26s
Vyvolávací cena: 800 Kč