235. Hanák - Abstraktní krajina
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 47,5 cm, výška: 35 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 18d 9h 35m 56s
Vyvolávací cena: 1 400 Kč