235. Březový háj v zimě
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 24 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 41,5
Konec dražby: 07.10.2024 21:18 SELČ
Zbývá: 17d 18h 23m 29s
Vyvolávací cena: 600 Kč