Zimní nálada
Autor: Václav Rytíř
(1889 Praha - 1943 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě, datace: 1937
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 47 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 09.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč