Poutní kostel Hejnice
Autor: Wilhelm Pech
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč