125. Křoviny u potoka
Autor: Jan Dvořák
(1942 Tábor - ?)
signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 39 x 54
Konec dražby: 08.10.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 17d 8h 44m 33s
Vyvolávací cena: 800 Kč