Zimní zahrady
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 41 cm, rámování: 59 x 76 cm
Konec dražby: 03.06.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč