118. Letní krajina s břízkami
Autor: Zdeněk Nemastil
(1879 Zásmuky - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole, nově rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45,5 x 60,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 18d 9h 0m 10s
Vyvolávací cena: 2 600 Kč