231. Johan Jansson - Břízy na skále - XL Formát
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 97,5 cm, výška: 84,5 cm, rámování: 90 x 103
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 21:16 SELČ
Zbývá: 17d 7h 20m 32s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč