5. Jihočeský rybník
Autor: Jaroslav Franc
(1935 Prostějov - 1990 Prostějov)
na reversu signatura autora, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 81 cm, výška: 25 cm, rámování: 39 x 94 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč