Slunečnice
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 30 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč