Bojkovič - Sklizeň obilí - L Formát
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 80 cm, rámování: 91 x 108
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč