Krajina
Autor: Josef Steinský
(1903 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 41
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč