Sedící žena
Autor: Bohumil Kokrda
(1914 Žďár nad Sázavou - ?)
signováno Kokrda, ze spodu další označení a pravděpodobně razítko data výroby
Materiál: keramika
Výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč