Corpus Kristus na kříži
Patinovaná dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: dřevořezba, datace: 19. stol.
Výška: 114 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč