Kevin Flemen - Dívka s balónkem
Značeno vpravo dole.
Technika: digitální tisk
Šířka: 91 cm, výška: 61 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 21.08.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč