Konvolut 4 rámů
4 rámy, různé druhy
Materiál: dřevo
Šířka: 40 - 57 cm, výška: 44,5 - 35 cm, rámování: 59 - 55 x 43,5 - 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.02.2024 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč