222. S. K. - Valašské chaloupky
signováno vzadu, rámováno.
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 23 x 32 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 18d 6h 39m 54s
Vyvolávací cena: 300 Kč