Konvolut obrazů - 6 kusů
Šířka: 74 cm, výška: 61 cm, rámování: 77 x 89 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč