221. K. Kašlík - Sedící žena
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 20 x 15 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:13 SELČ
Zbývá: 18d 6h 25m 59s
Vyvolávací cena: 400 Kč