50. Plameny
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1999
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 20:16 SELČ
Zbývá: 18d 8h 16m 32s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč