38. Abstrakce 9
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1998
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 18d 8h 35m 36s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč