S dítětem
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč