S lahví
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
Pochází z většího počtu autorovi tvorby, nesignováno.
Šířka: 63 cm, výška: 88 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč