48. Konvolut 14ks: Návrh ilustrací k souboru Tvůrci dějin
Autor: Alex-Vladimír Hrska
(1890 - 1954)
Šířka: 17 až 36,5 cm, výška: 32,5 až 49,5 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:15 SELČ
Zbývá: 17d 17h 7m 39s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč