48. Konvolut 14ks: Návrh ilustrací k souboru Tvůrci dějin

Autor: Alex-Vladimír Hrska
(1890 - 1954)

Šířka: 17 až 36,5 cm, výška: 32,5 až 49,5 cm, rámování: volné listy
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.10.2024 20:15 SELČ

Zbývá: 17d 17h 7m 39s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč