219. Říha - Most ve městě
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volná deska
Konec dražby: 09.10.2024 21:12 SELČ
Zbývá: 18d 6h 44m 9s
Vyvolávací cena: 800 Kč