Portrét Josefa Sudka
paspartováno
Technika: akryl
Šířka: 31,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 56 x 44
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč