Oválné rámy s malbou 2ks
2 kusy oválných zlacených rámu, vnitřní rozměr: 20 x 16,5 cm. Monogramováno vlevo dole.
Technika: olej na sololitu
Rámování: 25 x 22 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč