O. Tláskal - Vrba u domu
signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 43,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 40,5 x 55
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč