Koně
Osvětová beseda, v Bystřici nad Pernštejnem. Vydalo Ministerstvo kultury v nakladatelství Orbis.
Datace: 1956
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč