B. Bureš - Shromáždění
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Šířka: 37 cm, výška: 24 cm, rámování: 29 x 41,5
Konec dražby: 09.09.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč