Kopcovitá krajina
Autor: Svatopluk Janke
(1909 České Budějovice - 1995 Plzeň)
Signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1964
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 43 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč