Rámy - 4 kusy

vnitřní a vnější rozměry: 1. 30 x 40 cm a 35,5 x 45,5 cm, 2. 38 x 28 cm a 41 x 31 cm, 3. 27 x 36 cm a 30 x 39 cm, 4. 13,5 x 20,5 cm a 20 x 27 cm.
Rámování: 33 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.08.2024 21:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč