Ernst Annau - Ženský akt
Signováno a datováno vlevo dole.
Technika: kresba, datace: 1996
Šířka: 60 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč