Dummy whist
reprodukce, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 24,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 38 x 43,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč