Letní Jezero
Autor: Antonín Morávek
(1896 - 1959)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, volný grafický list
Technika: litografie, datace: 1958
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 14.04.2024 18:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč