Šeříky
rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 49 cm, rámování: 60 x 46 cm
Konec dražby: 20.08.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč