216. Hanák - Akt
signováno vlevo nahoře
Šířka: 31 cm, výška: 39,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:11 SELČ
Zbývá: 18d 6h 44m 54s
Vyvolávací cena: 500 Kč