Pohled na město
Autor: Jan Čejka
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 29 x 34,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč