137. Léto
Autor: Jan Čejka
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 28 x 34,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 17d 16h 11m 51s
Vyvolávací cena: 600 Kč