Plachetnice
Autor: Rajko Tomic
(1905 - 1988)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 27 x 33
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč