Jaro
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 39 cm
Konec dražby: 06.08.2024 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč